Volamin BCAA 1000 mg 300 tablet

B
S
R
 
Kód zboží:17041011
Výrobce:Volchem
Dostupnost:skladem
 
Cena:1 449 Kč vč. DPH
 
množství:KSklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Volamin BCAA 1000 mg 300 tablet

Volchem Volamin BCAA obsahuje tři důežité aminokyseliny Leucin, Valin a Isoleucin v poměru 2:1:1. Tyto aminokyseliny patří mezi esenciální.

Esenciální aminokyseliny si tělo neumí vyrobit, musíme je příjmout ve stravě. Při náročném fyzickém výkonu spotřeba Leucinu, Valinu a Isoleucinu stoupá, jejich vhodnou suplementací můžeme podpořit udržení nebo růst svalové hmoty.

Každá tableta obsahuje 1 000 mg aminokyselin. Dávkování je velmi přesné a pohodlné. Díky kvalitně zpracovaným tabletám dochází k velmi rychlému uvolnění aminokyselin.

Dávkování doporučujeme 30 minut před tréninkem a ihned po tréninku.

Volamin BCAA neobsahuje konzervanty a lepek.
Složení:
L-Leucin, L-Valin, L-Isoleucin, stabilizátory: E460i (mikrokrystalická celulóza), E470b (rostlinný stearát hořečnatý).
Dávkování:
2 - 5 tablet denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Použití: Dávkování doporučujeme 1/3 dávky 30 minut před tréninkem a 2/3 dávky ihned po tréninku. Upozornění: Výrobek není vhodný pro děti a těhotné nebo kojící ženy. Nenahrazuje pestrou stravu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce ani dovozce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost viz datum na obalu.V této kategorii výrobků také nabízíme:

BCAA 2000 150 tablet

Mega BCAA 2-1-1 2100 mg amino 100 tablet

BCAA max 600 kapslí

Restart drink 700 g.