Creatine X4 120 tablet

B
R
S
E
Q
C
V
X
 
Kód zboží:83208521
Výrobce:USN
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:1 090 Kč
Sleva:8%
Cena:1 008 Kč vč. DPH
 
množství:KSklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Creatine X4 120 tablet

Přípravek Creatine X4 obsahuje revoluční formu kreatinu s vysokou schopností absorbce a následného využití bez zadržování vody ve svalech a vazby na inzulín. Dokáže velice dobře pronikat buněčnými stěnami, kde se ukládá jako kreatinfosfát. Pří příjmu alespoň 3g kreatinu denně zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu. Každá dávka navíc obsahuje 1000 mg aminokyseliny glycinu.
Dávkování:
Užívejte 4 tablety přibližně 30 až 45 minut před tréninkem nebo cvičením. Ve dnech tréninkového volna užívejte 4 tablety ráno na lačno. Tablety vždy zapijte velkou sklenicí vody a pijte celkem alespoň 2 až 3 litry tekutin denně. UPOZORNĚNÍ - Přípravek neslouží jako náhrada za pestrou denní stravu. Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku (8 tablet). Neslouží k prevenci ani léčbě nemocí či zranění a neměl by být užíván místo léků. Trpíte-li zdravotními obtížemi, konzultujte nejprve užívání přípravku s lékařem. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Minimální trvanlivost do (viz EXP) / číslo šarže: viz vrchní část obalu.V této kategorii výrobků také nabízíme:

Betaina endurance sports 14 x 8g

KTP creatine 400 tablet

Beta Bolix carnosyn 90 tablet

Creazyte 200 tablet.