Kreacit 200 tablet

E
Z
R
S
C
X
V
 
Kód zboží:46085001
Výrobce:Carne Labs
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:749 Kč
Sleva:38%
Cena:466 Kč vč. DPH
 
množství:KS

snížená doprava po ČR


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Kreacit 200 tablet

Extra stimulace NO,výrazná antikatabolická aktivita.Výrobek zajišťuje anabolické působení pro trénujícího sportovce.
Mimořádná formule aminokyselin a vysokou antikatabolickou I anabolickou aktivitou.

Originální složení výrobku zajistí podporu výkonu a regenerace sportovce. Všechny 4 aktivní látky mají vynikající vstřebatelnost a využití v organizmu.Kreatin ve formě alfaketoglutarátu a ethyl ester malátu zajištujě mimořádnou vstřebatelnost a biologickou dostupnost.

Kreatin bude využit jako energetický substrát před i během výkonu a je to látka podporující zvětšení svalové hmoty. Arginin AKG podpoří prokrvení svalů, ochrání svalovou hmotu a zlepší dusíkovou bilanci v organizmu. Arginin je nezbytný pro syntézu proteinů a je prekurzorem při syntéze NO-OXIDU DUSNATÉHO.Arginin alfa-ketoglutarat (AKG) – skvělý vazodilatátor, který umožňuje vjíměčnou výživu svalů a jejich odolnost.Oxid dusnatý je klíčovou molekulou, kterou si tělo samo vytváří a která má za následek vasodilataci (roztahování vnitřního průměru cév), která obratem má za následek zvýšený průtok krve, přenos kyslíku, dodávání živin do kosterního svalstva a také snížení krevního tlaku. AKG se v těle proměňuje na oxid dusnatý a zajišťuje náhlý přísun energie, výbušnost, roztažení cév a tím umožňuje lepší dodávání živin včetně glykogenu do svalů, což má za následek prokrvenější a odolnější svaly. Arginine alfa-ketoglutarat (AKG) je lépe absorbován a má déletrvající účinek na tvorbu NO.

Glutamin aminokyselina s mnoha funkcemi v metabolismu lidského těla. Suplementace glutaminem snižuje atrofii svalu při katabolických stavech a šetří tělesné proteiny anabolickým působením-urychlením proteosyntetických dějů.

Glutamin příznivě podporuje integritu střevní sliznice a imunitní funkce. Náš výrobek významně napomáhá produkci oxidu dusnatého / NO/ ve svalové tkáni. NO zvyšuje sílu kontrakce vlákna. Působením NO se zvyšuje průsvit cév zasobující sval. Svalová hmota tak má větší přísun živin a kyslíku a naopak odpadní produkty jsou rychleji odváděny.
Složení:
1 tableta obsahuje

* Kreatin ethyl ester malat 400 mg
* Kreatin AKG 400 mg
* L-Arginin AKG 300 mg
* L-Glutamin 250 mg
Aminokyseliny v 1 tabletě:
L-Glutamin250 mg
Obsah ostatních účinných látek v 1 tabletě:
Kreatin AKG400 mg
Kreatin Ethyl Ester HCI400 mg
L-Arginin AKG300 mg
Dávkování:
Dávkování 2-3 tablety dopoledne nebo 50 minut před odpoledním tréninkem 2-3 tablety odpoledne nebo 50 minut před odpoledním tréninkemV této kategorii výrobků také nabízíme:

Creasteron upgrade 2640 g + 60 kapslí

Creatyl drink 420 g

Beta Bolix carnosyn 90 tablet

Tri Creatine malát 500 g.