CLA pure 1000 90 kapslí

D
E
Q
X
 
Kód zboží:83203455
Výrobce:USN
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:665 Kč
Sleva:11%
Cena:592 Kč vč. DPH
 
množství:KS

snížená doprava po ČR


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

CLA pure 1000 90 kapslí

CLA Pure 1000 obsahuje konjugovanou kyselinu linolovou, což je nenasycená mastná kyselina. Produkt obsahuje dva aktivní CLA isomery (c9,t11 a t10,c12). CLA 1000 Ultralean má rovněž antioxidační účinky.
Složení:
olej ze světlice barvířské (80% CLA s isomery cis-9,trans-11 a trans-10,cis-12 v poměru 50:50), jedlá želatina, glycerol, pitná voda, stabilizátor: sorbitol.
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Kyselina linoleová800 mg
Dávkování:
Užívejte 1 až 2 kapsle 2 až 3 krát denně současně s jídlem či po něm Upozornění: Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku (6 tablet), užívání větší než doporučené dávky nepřinese lepší výsledky a může naopak vést k nežádoucím účinkům. Přípravek neslouží jako náhrada za pestrou denní stravu. Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah dětí. Přípravek neslouží k prevenci ani léčbě nemocí či zranění a neměl by být užíván místo léků. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Produkt bez GMO (genetické modifikace). Minimální trvanlivost do (viz EXP) / číslo šarže: viz spodní část obalu. Upozornění pro alergiky: Neobsahuje skořápkové plody, ale je vyrobeno v zařízení na jejich zpracování. Může proto obsahovat stopové množství skořápkových plodů a semen.V této kategorii výrobků také nabízíme:

CLEANSER STAR 60 kapslí

Lecithin granulovaný 0,5 kg

Oregon Grape Root 90 kapslí Kořen Mahonie

Zelený čaj Green Tea 100 kapslí.