Slimetta 100 tablet exp 8/2018

D
Q
E
X
V
 
Kód zboží:53035051
Výrobce:Nutristar
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:349 Kč
Sleva:29%
Cena:249 Kč vč. DPH
 
množství:KSklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Slimetta 100 tablet

Tento výrobek je koncipován na principu inhibitorů (blokátorů) trávicích enzymů. Omezení činnosti trávicích enzymů během zpracování potravy v zažívacím traktu způsobí to, že část energeticky nejbohatších složek (tuků a sacharidů) se nenaštěpí do té podoby, aby mohly být vstřebány do organismu a z těla odejdou nevyužity. Jedná se o nejmodernější a nejúčinnější přírodní způsob omezení vstřebábání tuků a sacharidů z potravy. Blokovány jsou trávicí enzymy – lipázy, které jsou zodpovědné za štěpení tuků, a to až o 54 % a dále pak amylázy, které slouží ke štěpení sacharidů, a to až o 58 %. Hlavní účinnou látkou v table-tách Slimetta je extrakt z hnědé mořské řasy Ascophyllum nedosum. Tablety dále obsahují rostlinné extrakty pro posílení efektu a pro ochranu organismu při redukční dietě:
extrakt z červené řepy - pro čištění organismu, hlavně krve
extrakt zeleného čaje – stimuluje správnou činnost vnitřních orgánů, příznivě působí na metabolismus
extrakt z kůry borovice přímořské – působí na metabolismus tuků, omezuje jejich vstřebávání
extrakt ze semen vinné révy – silný antioxidant s velmi pozitiv-ním vlivem na stav organismu.

Jak tablety Slimetta dávkovat ?
Klinické studie prokázaly, že optimální a účinné je dávkování 3 tablet denně (ráno, v poledne a večer) vždy současně s hlavním denním jídlem. Při tomto dávkování by mělo dojít ke snížení tělesné hmotnosti o 1,5 až 2 kg za měsíc. Jelikož je lidský orga-nismus hodně přizpůsobivý, může se stát, že se po určité době úbytek hmotnosti zpomalí nebo zcela zastaví. Toto může být způsobeno tím, že organismus „přepnul na úsporný režim“, začal hospodařit se sníženým příjmem tuků a sacharidů, které začal lépe využívat. V tomto případě doporučujeme upravit dávkování tablet Slimetta „vlnovitě“. V praxi to vypadá tak, že jeden měsíc se tablety užívají 3x denně po jedné, druhý měsíc se užívá 1 den 5 tablet, 2. den 4 tablety, 3. den 3 tablety, 4. den 2 tablety, 5. den 1 tableta, 6. den žádná. Tento cyklus se opakuje po dobu jednoho měsíce. Další měsíc se opět dávkují nejprve 3 tablety denně a celý cyklus se opakuje.
Složení:
Sušená šťáva z červené řepy Beta vulgaris var. vulgaris, bezkofeinový extrakt zeleného čaje Camellia sinensis, extrakt z řasy Ascophyllum nodosum, extrakt (1000:1) z kůry borovice přímořské Pinus pinaster, aroma, protispékavé látky stearan hořečnatý, talek, oxid křemičitý, fosforečnan vápenatý, sladidlo sukralóza.

1 tableta (1000 mg) obsahuje:

400 mg extraktu z červené řepy, 333 mg extraktu zeleného čaje (95 % polyfenolů), 33,3 mg extraktu z kůry borovice přímořské, 76 mg extraktu z řasy Ascophyllum nodosum, z něj 50 mcg jódu (33,33 % DDD), 76 mg extraktu ze semen vinné révy

DDD – denní doporučená dávka
Dávkování:
Nejvyšší denní dávka 3 tablety se nesmí dlouhodobě překročit s ohledem na doporučenou denní dávku jódu (3 tablety obsahují 100 % denní doporučené dávky). Tabletu je možno rozdělit na menší díly. Během dne tablety přednostně přijímat současně s jídly obsahujícími sacharidy (škroby) a tuky. Dostatečně zapíjet. Výrobek není určen pro děti, v těhotenství a při kojení. Výrobek není vhodný v případech, kdy není žádoucí omezovat přívod živin, zejména sacharidů a tuků, protože obsažené inhibitory trávicích enzymů SNIŽUJÍ VSTŘEBÁVÁNÍ TUKŮ A CUKRŮ O VÍCE NEŽ 50 %. Nenahrazuje pestrou stravu. Uložit mimo dohled a dosah dětí, v suchu a teplotě do 25 °C, chránit před slunečními paprsky. Po odebrání tablety ihned dobře uzavřít.V této kategorii výrobků také nabízíme:

HCA calcium garcinia 500 tablet exp. 8/2018

Zelený čaj 370 mg Green Tea 100 kapslí

Shape tea spalovač tuků 30 g pu-erh limeta

DigeZyme 90 kapslí.