Isostar bicarbonates 71 g neutrální

P
K
I
Z
X
V
 
Kód zboží:15052037
Výrobce:Isostar
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:189 Kč
Sleva:13%
Cena:165 Kč vč. DPH
 
množství:KSklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Isostar bicarbonates 71 g neutrální

Prevenční tyčinky s kyselinou mléčnou učené k rozpouštění v nápoji obsahují jedlou sodu, která je známá svým neutralizačním účinkem kyseliny mléčné. Kyselina mléčná je produktem látkové přeměny organismu při krátkých, intenzivních a opakovaných zátěžích, která často způsobuje křeče. Tyto tyčinky jsou bohaté na vitamín B1 a hořčík (228% doporučených denních dávek): - hořčík přispívá ke kvalitní funkci svalů a v případě svého nedostatku pomahá ke snižování únavy.- vitamín B1 přispívá ke správné funkci nervového systému, který je velmi rozsáhle zapojen do stahování svalů při krátkých a opakovaných zátěžích.
Složení:
Sacharóza, jedlá soda 34%, uhličitan hořečnatý, maltodextrin, vitamín B1.

Vyrobeno v provozu, kde se používají : gluten, korýši, vejce, ryby, sója, skořápkové ovoce, celer, hořčice, mléko
Dávkování:
Užívejte 2 tyčinky rozpuštěné v 500 ml nápoje před, v průběhu nebo po ukončení fyzického cvičení.V této kategorii výrobků také nabízíme:

Enervit G 10 kg isotonic drink ekonomy

Enervit G sport 300 g

Gatorade for sports drink powder 350g

Superfoods 6ks + 1ks v lahvi.