Profi gelatina 220 + 30 kapslí

G
K
I
Z
R
 
Kód zboží:69070001
Výrobce:Profimass
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:395 Kč
Sleva:24%
Cena:299 Kč vč. DPH
 
množství:KSklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Profi gelatina 250 kapslí

Profimass Profi Gelatina v akci 220+30 kapslí ZDARMA. Gelatina obsahuje unikátní vysoké množství biologicky aktivních aminokyselin glycinu, prolinu a hydroxyprolinu, které jsou nejčastěji zastoupené ve struktuře bílkovin pojivové tkáně a společně svým obsahem přispívají ke zvýšené kvalitě želatiny. Kapslová želatina nabízí vyšší stabilitu účinnosti přírodních aminokyselin, vyšší koncentraci obsahu účinných látek, dokonalou vstřebatelnost a využití. Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek.

Doplněk stravy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Není určeno pro děťi, těhotné a kojící matky. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným používáním nebo skladováním. Minimální trvanlivost na obalu.
Složení:
Hydrolyzát želatiny, transparentní želatinová tobolka, stearát hořečnatý E470b - protispékavá látka, askorbová kyselina.
Průměrné nutriční informace v 1 kapsli:
Energetická hodnota110 kJ
Průměrné nutriční informace v 1 kapsli:
Vitamín C20 mg
Průměrné nutriční informace v 1 kapsli:
Hydrolyzát želatiny400 mg
Dávkování:
2x denně 2 - 4 kapsle.V této kategorii výrobků také nabízíme:

Bone Complex 90 kapslí

Gelatina 100 kapslí

Gela Calcium 270 tablet

Osteo Gelatine 800 tablet.