Barny s Inovo 5 90tablet

G
I
Z
K
 
Kód zboží:38173015
Výrobce:Barny s
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:467 Kč
Sleva:6%
Cena:439 Kč vč. DPH
 
množství:KSklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Barny s Inovo 5 90 tablet

Unikátní složení přípravku Barny s Inovo 5 je výjimečné tím, že obsahuje všechny důležité látky, které se v kloubech, pojivových tkáních anebo v chrupavce běžně vyskytují. Kvalita přípravku je navíc kontrolována certifikovanou laboratoří Ministerstva zdravotnictví Kanady.

Barny s Inovo 5 představuje komplexní mix 5+1 výživových látek v jedné tabletě:
Glukosamin sulfát
MSM
Chondroitin sulfát
Kyselina hyaluronová
Kolagen typu II a Vitamin C pro normální funkci chrupavek a kostí.


Užívání přípravku Inovo 5 doporučujeme:
◾jako zdroj látek, které se přirozeně vyskytují v kloubní chrupavce a dalších kloubních strukturách
◾pro zdravou populaci i osoby se zvýšenou potřebou příjmu glukosamin sulfátu, chondroitin sulfátu, MSM, kyseliny hyaluronové a kolagenu typu II
Složení:
Aktivní látky 1 tableta 3 tablety

Glukosamin sulfát 500 mg 1500 mg

MSM (methylsulfonylmethan) 200 mg 600 mg

Chondroitin sulfát 200 mg 600 mg

Kolagen typu II 60 mg 180 mg

Vitamin C 20 mg 60 mg

Kyselina hyaluronová 18 mg 54 mg

Složení: 1 tableta obsahuje: glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, methylsulfonylmethan, mikrokrystalická celulóza – plnidlo, hydrogenfosforečnan vápenatý – plnidlo, hydrolyzovaný kuřecí kolagen typu II, potah tablety (hydroxypropylmethyl celulóza – zahušťovadlo, oxid titaničitý – barvivo, polydextróza – plnidlo, mastek – látka protispékavá, středně řetězcové triglyceridy – odpěňovač, polyethylenglykol – odpěňovač, polyvinylpyrolidon – zahušťovadlo), vitamin C (askorbát sodný, 20 mg – 25 % RHP), kyselina hyaluronová, stearan hořečnatý – látka protispékavá.

RHP – referenční hodnota příjmu.
Dávkování:
◾Doporučené dávkování:Dospělí 3x denně 1 tableta. Tablety se užívají po jídle, vždy dostatečně zapít tekutinou. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Při problémech s polykáním je možné tablety půlit či drtit. V rámci regenerační kúry užívejte optimálně tři měsíce. Pro dosažení lepšího výsledku je kúru vhodné v průběhu roku opakovat, anebo užívat nepřetržitě. Účinek přetrvá ve většině případů několik týdnů po vysazení přípravku. ◾Upozornění: Ukládejte mino dosah dětí! Výrobek není určen pro děti. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte při teplotě do 25 °C. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na dóze.V této kategorii výrobků také nabízíme:

Kloubní výživa 60 vegan kapslí

XXL Vita Triplex 6 plus 250 tablet

Opti-pack Osteo flex 30 sáčků

Osteo Anagenesis 120 kapslí.