Mirabol whey protein 80 1300 g

D
N
I
Z
B
S
R
 
Kód zboží:17021001
Výrobce:Volchem
Dostupnost:skladem
 
Cena:1 299 Kč vč. DPH
 
množství:KS

doprava zdarma po ČR


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Mirabol whey protein 80 1300 g

Volchem Mirabol Whey Protein 80 obsahuje ultrafiltrovaný syrovátkový protein v koncentraci 75% ve 100g produktu a téměř 80% v sušině. U tohoto konkrétního typu proteinu se jedná o horní možnou hranici, jakou lze pořídit. Na trhu je mnoho produktů stejného typu, ale rozdíl v kvalitě bývá poměrně velký. Jedním z ukazatelů kvality je zbytkový obsah laktózy-mléčného cukru, který při filtraci syrovátky zůstane společně s bílkovinou. U doplňků Volchem je tento obsah obecně velmi nízký. Stejně tomu je i v případě Mirabol Whey Proteinu 80. Výrobce na obalu uvádí informaci, že produkt je vhodný i pro zákazníky s intolerancí laktózy. Použitá bílkovina se vyznačuje vysokou biologickou hodnotou. Rovněž šetrné zpracování pečlivě vybrané suroviny a odborně sestavená receptura dalších složek finálního produktu zajišťují velmi dobrou stravitelnost a v neposlední řadě lahodnou chuť.

Důležité větvené BCAA Aminokyseliny tvoří 19% a Glutamin 6% obsahu všech aminokyselin v produktu. To je velmi vysoký a hodnotný podíl! Obsah všech sacharidů v přípravku nepřekračuje 3%.

Proč a kdy zařadit Volchem Mirabol Whey Protein 80 do jídelníčku?

Použitý typ bílkoviny patří mezi bílkoviny s rychlejší absorpcí a stravitelností. Proto je možné Mirabol Whey Protein 80 použít v kteroukoliv denní dobu. Mějte na paměti, že vysokoproteinová jídla a doplňky stravy není vhodné příjmat 1-2 hodiny před intenzivní fyzickou nebo sportovní zátěží.

V případě pravidelné intenzivní sportovní zátěže, kdy stoupá potřeba bílkovin. Dostatečným, ale přiměřeným přísunem kvalitních bílkovin předcházíme ztrátě aktivní tělesné hmoty, snížení výkonnosti a oddálení regenerace.

V případech, kdy chceme přibrat čistou svalovou hmotu a dostatečný přísun kvalitní bílkoviny nezajistíme z běžné stravy, neboť by to zároveň vedlo ke zvýšení přísunu jiných složek stravy, jejichž zvýšený přísun není žádoucí.

V případě, že naše strava není z jakéhokoliv důvodu vyvážená a chybí v ní důležité živiny. Takovým případem může být například velké pracovní vytížení a stres. V těchto případech často jíme nepravidelně a nevyváženě.

V případě redukční diety, kdy je třeba zajitit dostatečný přísun bílkovin, aby nedocházelo k úbytku aktivní tělesné hmoty. Vysokoproteinové přípravky také navozují delší pocit sytosti.
Složení:
mléčný izolát syrovátkové bílkoviny ultrafiltrovaný, kakao (v příchuti čokoláda), kukuřičný maltodextrin, příchuť, emulgátory: sójový lecitin (E322), sladidlo: sukralóza (E955). MIRABOL neobsahuje
konzervační látky , hydrogenované tuky a geneticky upravené potraviny
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota1715 kJ
Sacharidy - uhlohydráty3 g
z toho cukry3 g
sůl0.4 g
z toho nenasycené mastné kyseliny6.2 g
Tuky8.4 g
Energetická hodnota406 kCal
Aminokyseliny ve 100 g výrobku:
L-Arginin2000 mg
L-Cystein2100 mg
L-Fenylalanin2600 mg
L-Glutamin6300 mg
L-Glycin1300 mg
L-Histidin1500 mg
L-Isoleucin5100 mg
L-Leucin9300 mg
L-Lysin7500 mg
L-Methionin1600 mg
L-Threonin5000 mg
L-Tryptofan1600 mg
L-Tyrosin2700 mg
L-Valin4500 mg
Dávkování:
doporučená denní dávka jsou 3 odměrky (30 g) denně. Nezapomínejte, že při dávkování vysokoproteinových přípravků je třeba přihlédnout k individuálním potřebám, Vaši hmotnosti a přísunu bílkovin z běžné stravy. Použití: 30 g prášku dejte do mixéru, šejkru nebo sklenice s přibližně 200 ml vody nebo mléka a mixujte po dobu několika sekund. Z nutričního hlediska a lepší stravitelnosti doporučujeme ředit do vody. Produkt je vhodný i jako složka při výrobě domácí zmrzliny. Upozornění: Není vhodný pro děti a těhotné nebo kojící ženy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Pěna, která se vytvoří v šejkru je znakem čisté bílkoviny v prášku. Výrobce ani dovozce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost viz datum na obale. Alergeny: Mléko, vejce, sója.V této kategorii výrobků také nabízíme:

Wheypure Fusion protein 4.6kg + šejkr monster

Goat Whey 600 g natural

CFM Isoclear 1000 g

Whey protein Gold 2270 g.