Whey 100 900 g

B
R
S
D
N
 
Kód zboží:53021025
Výrobce:Nutristar
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:489 Kč
Sleva:25%
Cena:369 Kč vč. DPH
 
množství:KSklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Whey 100 900 g

100 % Whey Protein je jedinečným zdrojem syrovátkových bílkovinných preparátů (koncentrátu – WPC a izolátu WPI) s výborným zastoupením aminokyselin. Právě rychle vstřebatelné syrovátkové proteiny jsou nejúčinnější pro regeneraci a růst svalové hmoty.

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC je získáván šetrnou křížovou filtrací CFM a UF. Má vynikající složení aminokyselin, je bohatý na esenciální aminokyseliny. Jedná se o rychle vstřebatelný protein s výbornou chutí.

Syrovátkový proteinový izolát WPI je oblíben hlavně kvůli vysokému obsahu proteinů (kolem 90 %) a velmi nízkému obsahu zbytkových tuků a cukrů. Jedná se o nejkoncentrovanější syrovátkový protein.

použité suroviny v nejvyšší kvalitě
výborná a rychlá rozpustnost ve studené vodě
vysoká využitelnost a dobrá stravitelnost
minimální obsah nežádoucích tuků, laktózy a cholesterolu
Složení:
Syrovátkový proteinový koncentrát (WPC-GF) 95%. Použita náhradní stolní sladidla: acesulfam K, cyklamát Na, sacharin Na, neohesperidin, sukralóza. Aroma. Barvící přísada (podle příchuti) karmín, karamel, červená řepa, kakao.

Výživová hodnota 100 g výrobku (prášku):

Energetická hodnota 1610 kJ (381 kcal). Proteiny (bílkoviny) 75 g. Sacharidy 7 g. Lipidy (tuky) 6 g
Dávkování:
Nejvyšší denní dávka 100 g prášku se rozděluje během dne na menší podíly, nejvyšší jednorázová dávka 40 g. Výrobek se používá jako nápoj připravený do studené vody přibližně v 10% koncentraci, např. 20-25 g do 0,25 l vody. Jedna rovná polévková lžíce odpovídá 5 g prášku. Stanovené množství prášku je nejlepší rozmixovat ve studené vodě. Mírný sediment není na závadu a může být způsoben nerozpustným podílem přírodních barvících látek. Návod k přípravě je nutno dodržet. Rozmíchání do mléka je možné, ale mění se charakter výrobku a u citlivých osob mohou vzniknout zažívací potíže z nadměrné koncentrace živin. Nevhodné pro děti do 3 let, v těhotenství, při nesnášenlivosti mléčných výrobků, při alergii na některou z použitých surovin. Nadměrná jednorázová dávka nebo zvýšená koncentrace nápoje může působit nadýmavě nebo projímavě. Skladovat mimo dosah slunečních paprsků v teplotě do 25oC. Po odebrání potřebného množství obal dobře uzavřít.V této kategorii výrobků také nabízíme:

Wheypure Fusion protein 4.6kg + šejkr monster

Native Whey 2kg

Whey protein Gold 1135 g

Be Fit protein 1kg 2/18 + therm energ + šejkr.