Ave Max GF gainer 1000 g

N
B
S
R
 
Kód zboží:53013001
Výrobce:Nutristar
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:329 Kč
Sleva:23%
Cena:252 Kč vč. DPH
 
množství:KSklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Ave Max GF gainer 1000 g

Instantní kaše se zvýšeným obsahem proteinů a růstovými faktory, z extrudované ovesné mouky, s dalšími surovinami rostlinného a živočišného původu, ochucená, se sladidlem. Je vhodná jako snídaně, případně pro toho, kdo hodně cestuje nebo má problémy s veřejným stravováním. Oblíbený způsob příjmu je lžící nabrat „nasucho“ a zapít vodou.

Všeobecné informace:

Výrobek na bázi ovesného extrudátu (instantní kaše). Náhrada stravy, „gainer“ s vysokým obsahem biologicky aktivních látek z významného podílu ovesného extrudátu, doplněného vysokým podílem práškového lecithinu, sladového extraktu a proteinů, zejména pro „objemovou“ přípravu s požadavkem zrychlené regenerace. Rozmíchává se na kaši nebo s větším množstvím vody jako nápoj. Vynikající řešení rychlé snídaně, oblíbený výrobek i u sportovců, kteří hodně cestují, kdy jej vezmou na lžíci „nasucho“ a zapíjejí vodou.
Složení:
Extrudovaná ovesná mouka (36%), syrovátkový proteinový koncentrát (CFM-GF), sušené odtučněné mléko, sladový extrakt, sojový lecithin, hydrolyzovaný kolagen, želatina. Použita náhradní stolní sladidla: acesulfam K, cyklamát Na, sacharin Na, sukralóza. Aroma. Barvící složka karamel, kakao. Protispékavá látka fosforečnan sodný.

Výživová hodnota 100 g prášku:

Energetická hodnota 1666 kJ (395 kcal)
Proteiny (bílkoviny) 32,0 g
Sacharidy 44,0 g
Lipidy (tuky včetně lecithinu) 10,0 g
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota1666 kJ
Sacharidy - uhlohydráty44 g
Bílkoviny - proteiny32 g
Tuky10 g
Dávkování:
Doporučená nejvyšší jednorázová dávka činí 100 g prášku, nejvyšší denní dávka 200 g prášku. Prášek se rozmíchá s postupným přidáváním vody tak, aby vznikla jemná kaše požadované hustoty. Jedna rovná polévková lžíce odpovídá 8 g prášku. Návod k přípravě a použití nutno dodržet. Kaši je vhodné spotřebovat ihned po rozmíchání. Není určeno pro děti do 3 let a v těhotenství. Nevhodné pro osoby trpící nesnášenlivostí mléčných výrobků nebo alergií na některou z použitých surovin. Skladovat mimo dosah slunečních paprsků v teplotě do 25oC. Po odebrání potřebného množství obal dobře uzavřít. Uložení v chladnu, temnu a suchu prodlužuje trvanlivost výrobku.V této kategorii výrobků také nabízíme:

Proteinové palačinky 600g malinové

Anabolic masster 2200 g

Proteinové palačinky 600g natural

One Stop Xtreme 2030 g.