Protein gusto pancake 480 g

N
I
Z
E
Q
 
Kód zboží:81014031
Výrobce:Biotech USA
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:369 Kč
Sleva:34%
Cena:242 Kč vč. DPH
 
množství:KSklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Protein gusto pancake 480 g

S Protein Gusto Pancakes lze snadno vnést trochu toho sladkého do vašeho života! Protein Gusto proteinové palačinky jsou bohaté na bílkoviny, jež jsou živiny pro svalovou hmotu nejen během tvrdé diety či tréninků, ale i běžného života. Jedna dávka obsahuje pouhými 150 kaloriemi, nízkým obsahem tuků i sacharidů. Mohou si je vychutnat taktéž celiaci. Jejich příprava je rychlá a snadná, můžete si snadno nastavit, jak vaše palačinky budou vypadat – menší, větší, tenčí, nadýchanější. Jste připraveni na zdravé palačinkové hody?

vanilkové a čokoládové palačinky s vysokým obsahem bílkovin
s nízkým podílem tuku, cukru i sodíku
bez přidaných cukrů
bez lepku
rychlá a snadná příprava
Složení:
Složení vanilka
Gusto Protein Blend (syrovátkový koncentrát, sušené vejce celé, kasein, sušené bílky), rýžová mouka, aromata, kypřící činidlo (hydrogenuhličitan sodný), stabilizátor (dihydrogenfosforečnan sodný), zahušťovadlo (xanthanová guma), sladidla (glykosidy steviolu, sukralóza).

složení čokoláda
Gusto Protein Blend (syrovátkový bílkovinový koncentrát, prášek z celých vajec, kazeín, prášek z vaječných bílku), rýžová mouka, kakaový prášek, objemové činidlá (hydrogénuhličitan sodný, pyrofosforečnan sodný), arómy, zahušťovadlo (xantánová guma), sladidla (glykosidy steviolu, sukralóza).

Alergeny

Obsahuje vejci, mléko anebo výrobky z nich
Dávkování:
1 dávka = 3 vrchovaté lžíce (40 g) Rozmíchejte 1 dávku v 50 ml vody a nechejte minutu odstát. Rozpalte pánev na střední teplotu (či o něco vyšší) a přidejte malé množství oleje. Přidejte těstíčko na pánev a smažte z obou stran, dokud nezezlátnou. Toto množství je dostačující na 2–3 malé či jednu velkou palačinku.V této kategorii výrobků také nabízíme:

High performance sports drink pink 140 g

Oat king protein muffin 500 g

High performance sports drink pink 315 g

Oat king protein pancakes 500 g.