Ready pre workout 420 g

B
S
Q
R
X
M
O
 
Kód zboží:17091001
Výrobce:Volchem
Dostupnost:skladem
 
Cena:649 Kč vč. DPH
 
množství:KS

snížená doprava po ČR


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Ready pre workout 420 g

Buď READY před závodem, zápasem nebo tréninkem!

Ready Tě nastartuje! Volchem Ready je energie bez kompromisu!

Pre-Workout přípravek Ready Liquid je založen na kombinaci glukózových polymerů s vysokým glykemickým indexem a nízkou osmolaritou, stimulantů, aminokyselin a vitamínů.

Složení a poměry jednotlivých složek jsou vyladěny tak, aby nedocházelo k silnému povzbuzujícímu účinku na začátku a potom rychlému poklesu účinku. Ready působí mnohem delší dobu a jeho stimulační účinek je konstantní.

Cílem odborníků ve Volchemu bylo vytvořit přípravek, který Vám pomůže zvládat náročnou fyzickou zátěž po celou dobu jejího trvání.

Seznam funkčních složek je opravdu dlouhý a zahrnuje L-Carnitin, Creatin, Synephrine, Kofein, L-Arginin, Ornitin, Taurin, Beta Alanin, Magnesium, výtažek ze Ženšenu a další.

Volchem Ready je přípravek vhodný pro vegetariány i vegany.
Neobsahuje konzervanty, tuky, lepek, vlákninu ani laktózu.
Ready oceníte při silovém i vytrvalostním výkonu.
Volchem Ready použijte před zátěží. V případech velmi dlouhé zátěže můžete další dávku přidat i v jejím průběhu.
Složení:
kukuřičný maltodextrin, arginin hydrochlorid, fruktóza, kreatin monohydrát, beta alanin, kyselina citrónová, extrakt z Citrus aurantium L (6% synefrinu), ornitin alfa-ketoglutarát, (OKG), taurin, vitamin C, karnitin tartrát, hydrogenuhličitan sodný, hydrogenuhličitan draselný, uhličitan hořečnatý, guarana (Paullinia Cupana Kunt semen), ženšenový extrakt (Panax ženšen Meyer,
folium, radix), vitaminy (A-niacin-kyselina listová-B6-B12), příchuť, sladidlo: E955 (sukralóza). Neobsahuje lepek, vlákninu, konzervační látky a laktózu.
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota144.5 kJ
Sacharidy - uhlohydráty8.5 g
z toho cukry1.4 g
Energetická hodnota34 kCal
Aminokyseliny ve 100 g výrobku:
Vitamín B3 - niacin11.7 mg
Vitamín C117 mg
Vitamíny a minerály ve 100 g výrobku:
L-Arginin1600 mg
L-Ornithin100 mg
Taurin117 mg
Obsah ostatních účinných látek ve 100 g výrobku:
Kofein6.5 mg
Dávkování:
½ - 1 odměrka (15 – 30 g) denně před zátěží. Použití: Rozpusťte 1 odměrku (30 g) ve 2 sklenicích (250 ml) vody. Spotřebujte nápoj během 24 hod. Při zátěži do 1 hod. rozpusťte ½ odměrky (15 g) ve sklenici vody; při zátěži po dobu 2-3 hod. rozpusťte 1 odměrku (30 g) ve sklenici vody. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Upozornění: Výrobek není vhodný pro děti a těhotné nebo kojící ženy. Nenahrazuje pestrou stravu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Podíl viditelných oranžových bodů je díky provitaminu A - betakarotenu (E160a). Skladujte v suchu při teplotě do 25°C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce ani dovozce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost viz datum na obale.V této kategorii výrobků také nabízíme:

N.O. Exploder drink 600 g

50 calibre box 25 x 23 g

MC Hells NO2 100 kapslí pre workout

Ready pre workout 112 ml.