S.A.W. shot 1l + BCAA 80000 1l

B
S
R
E
X
V
 
Kód zboží:48097014
Výrobce:Trec
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:969 Kč
Sleva:31%
Cena:669 Kč vč. DPH
 
množství:KS

klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

S.A.W. shot 1000 ml

Trec S.A.W. Shot - Ultrakoncentrovaná předtréninková formule
Chcete zlepšit své tréninkové výsledky? Přemýšlíte, jak to udělat? Zkoušeli jste už všechno a stále jste nedosáhli kýženého efektu? Připomínají vaše tréninky nerovný boj s vlastní slabostí? Nemůžete se soustředit a pálí vás svaly? Způsobuje vám každý další pohyb nesnesitelnou bolest? Zkoušeli jste již různé předtréninkové stacky, ale přemýšleli jste někdy, proč nepůsobí tak, jak "psali v reklamě"? Prášek ukrytý uvnitř velké a barevné plechovky vám nepomohl při budování síly a dalších kilogramů svalové hmoty, jak jste čekali? Tajemná směs exotických bylin a pseudo inovovaných sacharidů nefunguje a způsobuje, že se cítíte divně a zarůstáte tukem? Potřebujete SUPER ANABOLICKOU PODPORU!
S.A.W. Shot je předtréninkový ultra koncentrát pro profesionály. Přípravek se vyznačuje silnými anabolickými účinky a markantně zvětšuje objem pracujících svalů. S.A.W. Shot jim zajišťuje další okysličení, výživu a impulz k nárůstu. Unikátní komplex beta-alaninu a aktivních neurostimulátorů zlepšuje výdrž a koncentraci a zvyšuje energetické zásoby organismu. Přípravek zabraňuje předčasné únavě a nadměrnému okyselení tkání. S.A.W. podporuje nárůst síly a svalové hmoty, a také zlepšuje výkonnost během značné fyzické zátěže.
BERTE SPORT PROFESIONÁLNĚ!
Pokud sport, kterému se věnujete, berete vážně, musíte stejně přemýšlet i o suplementaci. Profesionální tréninky vyžadují profesionální produkty. Ať už jste kulturista, fighter nebo strongman, Vaše svaly potřebují stále stejné ingredience, aby mohly nepřetržitě vytvářet sílu a energii! Pouze ověřené a bezpečné látky Vám pomohou dosáhnout úspěchu v každé sportovní disciplíně. Neexperimentujte se svým organizmem a nepoužívejte složité a ne vždy zcela bezpečné kombinace málo známých a slabě otestovaných složek. Výzkum ponechte vědcům! Hledáte dobrý předtréninkový produkt? Zjistěte si, kolik má skutečně aktivních složek, protože právě ony vám pomohou zvýšit intenzitu tréninku! Neplaťte za zbytečná plniva a za "pokročilé" systémy pro transport kreatinu či aminokyselin, které se nakonec ukazují být obyčejným cukrem! Pamatujte! Míra koncentrace produktu, správný výběr aktivních složek a jejich správné dávkování, nikoli velikost obalu přinášejí konečný výsledek suplementace!
KONCENTROVANÁ SÍLA
Chcete, aby vaše svaly byly větší a silnější a pohyby rychlejší, silnější a preciznější? Chcete se postavit tváří v tvář své slabosti a maximálně využít potenciál dřímající ve vašem organizmu? Zkuste S.A.W. Shot - nejsilnější předtréninkový přípravek, který kdykoli vznikl v laboratořích TREC NUTRITION. Zbystřete své smysly! Zakuste nevšední příliv energie a otevřete se úplně novým tréninkovým zážitkům. Od této chvíle váš mozek získává absolutní kontrolu nad prací svalů! Dejte vašemu cvičení intenzitu, na kterou jste se dříve báli pomyslet. Změňte svůj obyčejný trénink v SUPER ANABOLIC WORKOUT!
ABSOLUTNÍ SYNERGIE, POUZE OVĚŘENÉ INGREDIENCE
S.A.W. je formule, která kombinuje pouze otestované, bezpečné a účinné aktivní látky, které vám pomohou překonat tréninkovou stagnaci již po prvním použití. Neobyčejně vysoká koncentrace aktivních složek dodává předtréninkové suplementaci úplně nový rozměr. S.A.W. je čistá podpůrná esence - produkt bez zbytečných cukrů, přísad a plniv. Díky neuvěřitelně vysokému stupni koncentrace (až 96% receptury přípravku tvoří aktivní látky) a vysoce kvalitním surovinám každá 5 g odměrka přípravku ukrývá obrovský anabolický a ergogenický potenciál. Synergicky působící složky produktu drasticky zvyšují možnosti organizmu k práci s vysokou zátěží. Díky tomu můžete nejen déle a intenzivněji trénovat, ale vaše úsilí také přinese lepší výsledky. Formule přípravku, která aktivuje hlavní anabolické cesty, vám pomůže rychle vybudovat vysoce kvalitní svalovou hmotu schopnou těžké práce, a to bez rizika zbytečného tloustnutí.
SUPER Pump Vasodilators
Pokročilý matrix neobyčejně silných boosterů oxidu dusnatého (NO), jejichž účinek mnohokrát potvrdily různé vědecké výzkumy. Správné dávky alfa-ketoglutarátu a L-arginin malátu v kombinaci s citrulin-malátem rychle zvyšují syntézu NO v organizmu. Pro maximální využití potenciálu ukrytého v těchto složkách byl do produktu přidán ViNitrox™ - patentovaný extrakt z jablek a vinných hroznů. Přírodní rostlinné polyfenoly, které jsou v něm obsaženy, aktivují enzym hlídající výrobu oxidu dusnatého v organizmu. Díky tomu se zvyšuje jeho výkon, vzniká více NO a prodlužuje se jeho aktivita. Efekt lze pozorovat již od úplného začátku cvičení. Plná vaskularizace nezaniká a udržuje se o mnoho déle než u jiných přípravků. Po celou dobu tréninku jsou svaly lépe prokrvené a neustále dostávají nezbytné nutriční složky a kyslík.
ANABOLIC Energy Maximizer
Speciální receptura složek, které maximalizují tvorbu energie při dlouhých a těžkých cvičeních. Vysoká dávka beta-alaninu zabraňuje předčasné únavě svalů a snižuje stupeň jejich zakyselení. Vznikající karnozin působí jako přirozený "buffer", který pomáhá v buňkách udržet metabolické podmínky optimální pro intenzivní výkon. Tím se snižuje bolest svalů před a po tréninku a intenzivní stahování svalů přestane doprovázet pocit "pálení". Energetický matrix byl doplněn také dobře ověřenými aktivními neurostimulátory. Tyto složky stimulují nervovou soustavu a zvyšují soustředěnost, což mozku pomáhá udržet plnou kontrolu nad prací svalů. Taurin a L-Tyrozin jsou prekurzory neurotransmiterů, které zrychlují průběh nervových impulzů a oddalují pocit únavy. Kofein zvyšuje metabolizmus a zlepšuje funkci centrální nervové soustavy. To stimuluje organismus k intenzivní práci a navíc zvyšuje tvorbu energie. Naryngenin umožňuje udržet tento efekt po dlouhou dobu.
WORKOUT Creatine Surge
Při těžkém cvičení dochází k prudkému nárůstu intenzity metabolických přeměn ve svalových buňkách. K tomu, aby se stihla vytvářet a distribuovat energie nezbytná ke stahování svalů, je potřeba obrovské množství ATP (adenosintrifosfátu). K regeneraci zásob tohoto základního buněčného paliva je nezbytný kreatin. S.A.W. Shot obsahuje účinnou formuli synergicky působících forem kreatinu - monohydrátu, malátu a ethylesteru. Kombinace tří různých forem této látky optimalizuje její distribuci a absorpci. Svaly jsou lépe nasyceny kreatinem a zásoby ATP se rychleji regenerují. Takto se zvyšuje síla a rychlost stahování jejich vláken, což přímo umožňuje zvýšit objem tréninkové zátěže.
S.A.W. Shot je univerzální produkt pro profesionální sportovce, zejména v období zvlášť vysoké intenzity cvičení nebo tréninkové stagnace. S.A.W. je silný a účinný přípravek, jehož neobyčejný energizační účinek lze pocítit již po prvním použití. Pravidelná suplementace vede k nárůstu čisté svalové hmoty a výraznému zlepšení sportovních výsledků, zejména v disciplínách vyžadujících vysokou sílu a silovou výdrž. Výrobek je určen pro použití před tréninkem v kulturistice, bojových sportech, vzpěračům, triatlonistům a jiným silovým sportovcům.
Trec S.A.W. Shot je ultra-koncentrovaná předtréninková formule. Zvyšuje maximální sílu, svalovou výdrž a vaskularizaci. Obsahuje jen ty nejsilnější ingredience, složky a účinné dávky.
Složení:
Voda, SuperPump vazodilatátory (L-arginin alfa ketoglutarát, citrulin malát, di-arginin malát, Vinitrox™: hroznový (Vitis vinifera) a jablečný (Malus pumila) extrakt), ANABOLIC Energy Maximalizátor (beta-alanin, N-acetyl L-tyrosin, taurin, výtažek z grapefruitu (Citrus paradisi), 98% naringeninem), tri-kreatin malát, kofein bezvodý, cyklamát sodný, aspartam, acesulfam K, sacharinát sodný, sukralóza, sladidla, třešňové aroma, grepové aroma, konzervační látky (sorban draselný, benzoan sodný).

dávka v tabulce je zapsána na 90ml
Průměrné nutritiční informace v jedné dávce
Energetická hodnota0 kJ
Sacharidy - uhlohydráty0 g
Bílkoviny - proteiny0 g
Tuky0 g
Obsah ostatních účinných látek v jedné dávce
Kofein200 mg
Tricreatin malát2500 mg
ANABOLIC Energy Maximizer Beta alanin, N-acetyl L-tyrosin, Taurin, Extrakt z grepu (98% naringenin)2702 mg
SUPER Pump Vasolidators Alfaketoglutarát L-argininu, citrulin malát, L-arginin malát, Vinitrox™ (extrakty z hroznů a jablek)4160 mg
Dávkování:
Vypijte 45-90 ml 30 minut před cvičením. Před použitím řádně protřepejte. Nekonzumujte více než jednu lahvičku (90 ml) denně. Nekombinujte s více přípravky obsahujícími kofein. Výrobek má silně stimulační účinky, nekonzumujte jej před spaním.

BCAA 80.000 extra intensive 1000 ml

BCAA 80000 Extra intensive, silné BCAA, výborná chuť.

BCAA 80000 Extra intensive obsahuje celkem 80 000mg čistých BCAA aminokyselin. BCAA slouží k ochraně před rozkladem stávající svalové hmoty, mimo to mají anabolizující účinky. BCAA tak přispívají k nárůstu svalové hmoty po tréninku. Výhodou tekuté formy je její snadnější a především rychlejší využitelnost.

BCAA 80000 Extra intensive:

Tekutá forma pro maximálně rychlé využití
Pure FREE krystalická forma - dokonale separované aminokyseliny zajistí silný účinek na anabolické procesy ve vaších svalech
Pomohou k nárůstu síly při tréninku, ke zlepšení vytrvalosti - zvládnete odcvičit více a k urychlení regenerace - vaše svaly začnou růst dříve a rychleji.

Otestováno vrcholovými sportovci.
Složení:
čištěná voda, L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin, hydrolyzát kolagenu, konzervanty : kyselina sorbová a benzoan sodný, sladidla: acesulfam K a sukraloza, regulátor kyselosti kyselina citronová, přírodní a přírodně identické aroma, karboxymethylceluloza sodná sůl, pyridoxin HCL, cynocobalamin
Průměrné nutriční informace ve 100 ml výrobku:
Energetická hodnota178.4 kJ
Sacharidy - uhlohydráty0 g
Bílkoviny - proteiny8.2 g
sůl0 g
Tuky0 g
Vitamíny a minerály ve 100 ml výrobku:
Vitamín B12 - kobalamin2 mcg
Vitamín B6 - pyridoxin4 mg
Aminokyseliny ve 100 ml výrobku:
L-Isoleucin1600 mg
L-Leucin1700 mg
L-Valin4700 mg
Dávkování:
Doporučená dávka je 20-40 ml 30-60 minut před výkonem. Pro podporu regenerace užijte ihned po výkonu 40ml. Před upotřebením promíchat. Podávejte naředěné do vody nebo jiného sportovního nápoje. Při otevření skladujte v chladu a temnu a spotřebujte do 2 měsíců od otevření. Výrobek není určen pro děti do 15ti let, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí. Nemůže být užíván jako náhrada pestré stravy. Se sladidly. Skladujte při teplotě 2-25 stupňů C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným dávkováním, použitím, nebo skladováním. Spotřebujte do data uvedeného na etiketě.V této kategorii výrobků také nabízíme:

Nitro X pack 30 sáčků DOPRODEJ

Amino Stim 600 g

Xpower Inosin 100 tablet

Natural caffein 200 12 x 25 ml DOPRODEJKošík obsahuje:
0 kus(ů) zboží
0 Kč s DPH
» zobrazit obsah košíku
Přihlášení uživatele:
AKCE NA ZBOŽÍ

Erektin XXL 100 kapslí

920 Kč vč. DPH

C komplex formula 500 mg 250 tablet

249 Kč vč. DPH

Grespi masážní míčky 4 x 65 mm

75 Kč vč. DPH

CFM Whey Protein Isolate 1000 g

779 Kč vč. DPH

Muscle Fuel STS 1000 g DOPRODEJ

475 Kč vč. DPH
NOVINKY VE ZBOŽÍ

Sesame butter smooth 900 g

578 Kč vč. DPH

Maltodextrin 6 2000 g

395 Kč vč. DPH

FRIZZY Twister IV s počítadlem červený

400 Kč vč. DPH

Krill 60 kps

249 Kč vč. DPH

Shaker Excellent Bottle 700 ml

177 Kč vč. DPH
.