Stimulus 250 ml

E
Q
B
R
S
 
Kód zboží:061101001
Výrobce:Holma
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:399 Kč
Sleva:29%
Cena:282 Kč vč. DPH
 
množství:KSklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Stimulus 10 x 25 mlHolma STIMULUS je doplněk stravy ve formě koncentrovaného roztoku účinných látek, zvyšujících kvalitu fyzického výkonu, podporou tvorby energie v aerobní (vytrvalostní) i anaerobní (silové) oblasti. Oddaluje vznik únavy a zkracuje regeneraci. Intenzivní dlouhodobý efekt je docílen synergií (vzájemnou podporou) působení účinných látek.

Maximální sportovní výkon!
Enormní nárůst objemu svalové práce!
Vysoká odolnost proti „kyslíkovému dluhu“!
Omezení „pálení svalů“ poklesem tvorby laktátu!
Zvýšení motivace pro trénink a k překonání tréninkové stagnace

Charakteristika výrobku
Fakta o efektu účinných látek:

L- Tyrosine: proteinogenní (pro tvorbu proteinů využívaná) neesenciální aminokyselina, nezbytná pro tvorbu hormonů štítné žlázy (tyroxin a trijodtyronin), které regulují intenzitu metabolismu. Současně zdroj tvorby neurotransmiterů (dopaminu, adrenalinu a noradrenalinu), jejichž optimální koncentrace je nutná při náročné fyzické i psychické činnosti včetně odolnosti vůči nepříznivým vnějším podmínkám. Moderní doplněk zvyšující motivaci pro trénink a k překonání tréninkové stagnace.
Beta-Alanine: neesenciální, molekulárně neobvyklá neproteinogenní aminokyselina, jejíž použití u sportovců prokázalo významný nárůst objemu svalové práce, zvýšením anaerobní i aerobní kapacity. Efekt je docílen vzestupem koncentrace specifického nitrosvalového dipeptidu CARNOSINE, který ve svalových buňkách udržuje stabilní optimální prostředí (koncentraci vodíkových iontů – pH). Pokles tvorby laktátu (kyseliny mléčné) omezí nebo oddálí obávané „pálení“ svalů.
Inosine: tato přirozená látka zlepšuje schopnost erytrocytů (červených krvinek) vázat kyslík (saturace 02), což zvýší účinnost jeho využití svalovými buňkami. Výsledkem je zvýšení aerobní kapacity a odolnosti proti vzniku „kyslíkového dluhu“ (zvýšení oxidativní kapacity). Souběžně se zlepšuje účinnost srdečního výkonu a efektivita krevního oběhu. Spolupůsobí s beta-alaninem resp. carnosinem proti „pálení“ svalů.
L-Malat-L-citrulline: zlepšuje tvorbu energie, zvyšuje využití kyslíku ve tkáních jako inosin tím zvyšuje výkonnost, aniž by došlo k nepřiměřené únavě. Zkracuje regeneraci aktivitou při detoxikaci amoniaku v cyklu tvorby kyseliny močové.
Taurine: přirozeně se v organismu tvořící i stravou přijímaná organická kyselina podobná aminokyselinám. Podporuje výkon srdce i svalů kosterních, udržuje optimální nitrobuněčné prostředí v mozku i ve svalech (iontovou rovnováhu) a stabilizuje kvalitu nervosvalového přenosu. Omezuje nepříznivý dopad hypoxie (nedostatek kyslíku ve tkáních). Normalizuje metabolismus tuků (a lipoproteinů).
Guarana extrakt: optimální přírodní zdroj kofeinu (guaraninu) s postupným vstřebáváním díky vlivu v extraktu přítomných saponinů a katechinů (významné antioxidanty). Působí po delší dobu (4–6hodin) aniž by následně došlo k útlumu.
Acetyl-L-carnitine: fyziologicky nejúčinnější forma l-karnitinu působí jak ve svalech, tak v mozku. Současně působí jako antioxidant! Ve svalech aktivuje tvorbu energie z nitrobuněčných tuků, v mozku působí obdobně jako acetylcholin, což je neurotransmiter. Tím zvyšuje odolnost vůči fyzickému i psychickému stresu.
Přírodní kofein (extrakt z kávy): stimuluje účinnost krevního oběhu i mozku, podporuje přeměnu látek včetně spalování tuků. Efekt je zdravotně příznivý, je užitečný ve sportu stejně jako v běžném životě.

Složení:
Voda, Glukóza, L-Tyrosin, Beta-Alanin, Inosin, L-Malat-L-citrullin, Taurin, Guarana extr.10% kofein, Acetyl-L-carnitin, přírodní kofein – extrakt z kávy, aroma, sladidla: sukralóza a acesulfam K, konzervační látky: sorban draselný a benzoan sodný. Baleno s ochrannou atmosférou N2
Průměrné nutriční informace ve 100 ml výrobku:
Energetická hodnota720 kJ
Sacharidy - uhlohydráty21 g
Bílkoviny - proteiny0.2 g
Glukóza4.75 g
Tuky0 g
Vitamíny a minerály ve 100 ml výrobku:
L-Tyrosin4000 mg
Obsah ostatních účinných látek ve 100 ml výrobku:
ALC - Acetyl L-Karnitin2000 mg
Beta alanine4000 mg
Citrulin Malate4000 mg
Ginkgo biloba extrakt200 mg
Guarana extrakt4000 mg
Horny Goat Weed Extract800 mg
Inosin4000 mg
Kofein400 mg
Maca extrakt 500 mg
Taurin4000 mg
Tribulus Terrestris extrakt400 mg
Ženšen - Korean Ginseng200 mg
Mucuna Pruriens80 mg
passion flower200 mg
Dávkování:
Doporučená denní dávka: Jedna ampule (25 ml) za 24 hodin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Konzumujte přímo nebo zředěním obsahu malým množstvím pitné vody. Doporučené dávkování pro podporu: vytrvalostního výkonu (trvání nad 90min.): použijte polovinu ampule (12,5ml) cca 15–30 minut před začátkem a zbylou polovinu (cca 12,5ml) přibližně uprostřed výkonu silově-vytrvalostního výkonu: jedna ampule (25ml) cca 30 minut před zahájením krátkého silového výkonu: jedna ampule (25ml) cca 60–45 minut před zahájením Upozornění Nekombinujte současně s jinými stimulanty, energizéry (např. kofeinovými tabletami), nápoji s kofeinem (káva, energy drinky) ani s produkty zvyšujícími využití tuku (spalovači tuku)! Došlo by k rizikovému předávkování, jehož projevem je pokles výkonnosti fyzické i psychické, motorický neklid, bušení srdce, snížení srdečního výkonu, svalový třes, nespavost a únava. Neužívejte min. 3 hodiny před odchodem na lůžko! Výrobek není určen dětem do 15 let, těhotným a kojícím ženám a osobám citlivým na kteroukoliv obsaženou látku a těm, kdo používají lék L- Dopa. Ukládejte mimo dosah dětí! Není náhradou pestré stravy. Skladujte při +2 až +25°C. Obsahuje vysoké množství kofeinu (200mg/25ml). Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.V této kategorii výrobků také nabízíme:

The Cortisol Blockers 60 kapslí

Fireball 120 tablet

Testo Fusion 90 kapslí

Drive X2 50 ml grapefruit cherry.