Bio-kult Infantis sáčky 16 x 1g

I
Z
R
 
Kód zboží:85260742
Výrobce:Terezia
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:299 Kč
Sleva:36%
Cena:190 Kč vč. DPH
 
množství:KSklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Bio-kult Infantis sáčky 16 x 1g

Speciální více-kmenová formule pro děti s Omega 3 a Vitamínem D3. Vhodné pro děti od 3 měsíců.
Přispívá k normální funkci imunitního systému kojenců a malých dětí.
Složení:
Preplex prebiotický komplex (fruktooligosacharidy (FOS) a arabská guma, živé bakterie (viz. výše), DHA+EPA v prášku (zdroj omega 3 mastných kyselin z ryb), vitamín D3 (2,5 mcg na 1 sáček – 50% doporučené denní dávky).
Dávkování:
1/2 – 1 sáček jednou denně rozmíchat v mléce, vodě či v jiném pokrmu (u dětí mladších 6 měsíců začněte s dávkou 1/4 sáčku). * nebo jak doporučí lékař. Pokud chcete přidat do horkého nápoje nebo pokrmu učiňte tak těsně před jeho podáním dítěti. Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na suchém a chladném místě – mimo dosah slunečního záření. Bio-Kult Infantis obsahuje produkty z ryb. Bio-Kult Infantis obsahuje stopy sóji a mléka, protože tyto potraviny se používají jako kultivační médium při výrobě probiotik. Stopy mléka jsou v množství, které by nemělo ovlivnit lidi s laktózovou intolerancí. Vyrobeno ve Velké Británii.V této kategorii výrobků také nabízíme:

Shii-Take + Rhodiola Rosea 60 kapslí

Synerbio Lactobacillus rhamnosus GG 30 k

Cognitive Complex 60 kapslí Kognitivní kompl.

Lichořeřišnice + přeslička 60 kapslí.