Ostropestřec + Reishi 60 kapslí

I
Z
R
 
Kód zboží:85206745
Výrobce:Terezia
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:259 Kč
Sleva:21%
Cena:205 Kč vč. DPH
 
množství:KSklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Ostropestřec + Reishi 60 kapslí

Ověřená a účinná kombinace ostropestřce, vzácné houby reishi a černého bezu. Ostropestřec obsahuje významnou účinnou látku silymarin. Přispívá tak k ochraně a očistě jater a podporuje správné trávení. Reishi a černý bez pomáhají podporovat přirozenou obranyschopnost organizmu. Výrobek obsahuje deklarované množství betaglukanů a silymarinu a je vyráběn bez příměsí a konzervačních látek.

Ostropestřec mariánský
přispívá k ochraně a očistě jater
podporuje trávení
Reishi
přispívá k přirozené obranyschopnosti organizmu
přispívá k udržení zdravé oběhové soustavy

Černý bez
podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu
Složení:
1 kapsle obsahuje 200 mg směsi OSTROPESTŘEC + REISHI [prášek sušeného ostropestřce mariánského (Silybum marianum) 60 mg a extrakt ostropestřce mariánského 40 mg, prášek houby reishi (Ganoderma lucidum) 75 mg, prášek sušených plodů černého bezu (Sambucus nigra) 25 mg] s obsahem 31 ± 2 mg silymarinu a 16,60 mg ß-glukanů ± 0,6%. 
Obal kapsle: želatina.
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Vláknina37.2 g
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Beta-Glucan16.6 mg
Silymarin31 mg
Dávkování:
1 kapsle 2x denně před jídlem. Kapsle se polykají celé a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě. Upozornění Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Uchovávejte v suchu do 25 ºC. Kapsli spotřebujte ihned po vyjmutí z blistru. Vhodné pro celiaky.V této kategorii výrobků také nabízíme:

Oreganový olej 25 mg 80 kapslí

Brahmi 60 kapslí organic

Echinacea 150 kapslí

Beta Karoten 5 mg 500 tablet.