B-complex 60 tablet

I
Z
B
 
Kód zboží:48063021
Výrobce:Trec
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:120 Kč
Sleva:26%
Cena:89 Kč vč. DPH
 
množství:KS



klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Trec Nutrition Vitamin B Complex 60 caps.

Trec Vitamin B Complex - koncentrovaný komplex vitamínů skupiny B nejvyšší kvality

Sportujete a někdy cítíte, že se Vás zmocňuje únava? Cviky, které pro Vás nedávno byly příjemné, se Vám teď zdají obtížné a frustrující. Nezapomínejte, že i nejmenší fyzická zátěž značně zvyšuje spotřebu energie v organismu. Každý ví, že k její tvorbě jsou nezbytné především sacharidy a tuky. Avšak ne každý si uvědomuje, že nedostatek některých mikrosložek ve výživě může závažně ztížit asimilaci a využití energetických složek stravy. Proto experti z TREC NUTRITION, vzhledem ke zvláštním požadavkům sportovců a fyzicky aktivních osob, vyvinuli vitamínový přípravek, který představuje precizní kompozici nejdůležitějších vitamínů skupiny B a metabolických aktivátorů.

VITAMÍN B COMPLEX obsahuje složky, které zvyšují produkci energie a zlepšují adaptační schopnosti organismu a zároveň podporují správnou činnost nervové soustavy a imunitního systému.

VITAMIN B COMPLEX je kompozice klíčových výživových mikrosložek nejvyšší kvality, tolik důležitých pro metabolismus sportovců a fyzicky aktivních osob. Přesně zvolené proporce nejdůležitějších vitaminů skupiny B a metabolických aktivátorů podporují vstřebávání a efektivní využití všech složek stravy tzn. bílkovin, tuků a sacharidů. VITAMIN B COMPLEX obsahuje složky, které zvyšují tvorbu energie a zlepšují adaptační schopnost organismu a zároveň podporují správnou práci nervového a imunitního systému.
KOMU JE PŘÍPRAVEK URČEN?

VITAMÍN B COMPLEX je to speciální vitamínový preparát vyvinutý s myšlenkou na intenzivně trénující sportovce, který jim umožňuje pokrýt zvýšenou spotřebu nejdůležitějších vitamínů skupiny B. Tento suplement dodává složky, které jsou zodpovědné za správný metabolismus hlavních výživových makrosložek

VITAMÍN B COMPLEX obsahuje zvýšenou dávku vitamín skupiny B a aktivních metabolických kofaktorů, které urychlují látkovou přeměnu a zvyšují využití sacharidů, tuků a bílkovin dodávaných ve stravě. VITAMÍN B COMPLEX se dokonale osvědčí také u osob, které z různých důvodů trpí nedostatkem vitamínů ze skupiny B. Výrobek se doporučuje jako doplněk stravy u lidí, kteří trvale pociťují únavu, jsou vystaveni stresu a užívají návykové látky – tzn. kávu, alkohol nebo cigarety.
Trec Vitamin B Complex v bodech:

Energie, koncentrace a efektivní metabolismus.
Plné využití výživových složek.
Koncentrovaný komplex vitamínů skupiny B.

Složení:
Maltodextrin – výplň; magnesium stearát – stabilizátor; želatina – materiál kapsle.
Vitamíny a minerály v 1 tabletě:
Vitamín B1 - thiamin20 (1818 % DDD*) mg
Vitamín B12 - kobalamin12 (800 % DDD) mcg
Vitamín B2 - riboflavin20 (1429 % DDD) mg
Vitamín B3 - niacin20 (125 % DDD) mg
Vitamín B5 - kyselina pantothenová20 (333 % DDD) mg
Vitamín B6 - pyridoxin10 (714 % DDD) mg
Vitamín H - biotin20 mcg
Folate10 (80 % DDD) mcg
Obsah ostatních účinných látek v 1 tabletě:
Inositol20 mg
PABA20 mg
Cholin bitartrát8.20 mg
Dávkování:
Berte 1 kapsli nejlépe v průběhu jídla nebo ihned po jídle. Přípravek zapijte cca 300 ml vody. Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nemůže být používán jako náhrada pestré stravy. Přípravek není určen po děti, těhotné a kojící ženy.



V této kategorii výrobků také nabízíme:

Viridikid Vitamin D Drops 400IU 30 ml

B-complex + vitamín C 90 tablet

Vitamín E 100 mg 60 tobolek

Niacin vitamín B 3 18 mg 500 kapslí



.