Caramel dip 340 g

D
N
Z
 
Kód zboží:84130014
Výrobce:Walden Farms
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:161 Kč
Sleva:30%
Cena:112 Kč vč. DPH
 
množství:KSklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Caramel dip 340 g

Walden Farms,Caramel Dip, 340 g
Karamelový dip - 340 g
Lahodný, krémový a chutná jako opravdový, avšak ve stylu Walden Farms! Obyčejný karamelový dip obsahuje 220 kalorií jen ve 2 lžičkách, ale ten od nás, od Walden Farms, neobsahuje ani kalorie, ani tuk, cukr, či lepek – prostě bez kalorií a tím pádem i bez výčitek. Je vynikající například k nakrájenému ovoci, zmrzlině, do kávy, prostě kamkoli si usmyslíte. Ušetříte tisíce kalorií, ve stylu Walden Farms!
Složení:
Třikrát filtrovaná pitná voda, rostlinné vlákno, sůl, celulóza, naturální příchuť karamelu, kyselina mléčná, kukuřičný škrob, xantanová guma(E 415), sukralóza, sorban draselný(E 202)

Bez lepku
Uvedené nutriční hodnoty na porci (30g):
energetická hodnota 4,3 Kc, bílkoviny 0,137 g, sacharidy 0,6 g, sodík 0,020 g, nasycené tuky 0,082 g, tuky 0,082 g
Dávkování:
Skladovat při pokojové teplotě. Minimální trvanlivost - datum spotřeby je uvedeno na sklenici.Po otevření uchovávejte v chladničce. Vyrobeno v USA.V této kategorii výrobků také nabízíme:.