Oat & whey with fruits 696 g

B
E
R
S
 
Kód zboží:81137001
Výrobce:Biotech USA
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:319 Kč
Sleva:39%
Cena:195 Kč vč. DPH
 
množství:KS

snížená doprava po ČR


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Oat & whey with fruits 696 g

Hledáte výživu plnou chutí? Protein Gusto je řada funkčních potravin s vysokým obsahem bílkovin bez přidaného cukru. Řada také nabízí několik dalších vynikajících produktů, které jsou jednoduché na přípravu a skvěle padnou do vašeho jídelníčku.

Vysoký obsah bílkovin
Nízký obsah tuku a sacharidů
Nízký obsah sodíku
Bez přidaného cukru
Rychlá a snadná příprava

Protein Gusto Oat and Whey With Fruits - pokud budete chtít jist zdravou a vyváženou stravu, určitě budete věnovat zvláštní pozornost nejdůležitějšímu jídlu dne, snídani, se zaměřením na vysoký obsah vlákniny, nízký obsah tuku a bez přidaného cukru. Populární forma zdravé snídaně jsou ovesné vločky. Oves má nízký glykemický index. Obsahuje sacharidy, které se absorbují pomaleji, proto se hladina cukru v krvi zvyšuje v menší míře a přispívá k delšímu pocitu plnosti. Snídaně by měla být bohatá na bílkoviny, které přispívají k udržení svalové hmoty během tréninků v přísné dietě i v každodenním životě. Kombinace ovsa s proteinovým práškem je tak mocná jako kombinace hrášku a mrkve!
Složení:
Složení:

Čokoláda-višeň: ovesné vločky (72%), Gusto protein-amino Blend (syrovátkový proteinový koncentrát, L-isoleucin, L-leucin, L-glutamin, L-arginin HCl, L-valin, L-citrulin, sušené odstředěné mléko), černá třešeň kusy kyselá třešeň kusy, kakaový prášek, látka zvýrazňující chuť (glycin), palmový tuk, aroma, zahušťovadlo (karboxymethylcelulóza sodná), emulgátor (sójový lecitin), sůl, vanilin sladidla (sukralóza, steviol glykosidy)
Jablko-banán: ovesné vločky (72%), Gusto protein-amino Blend (syrovátkový proteinový koncentrát, L-isoleucin, L-leucin,L-glutamin, L-arginin HCl, L-valin, sušené odstředěné mléko), banánové kousky, kousků jablek (obsahuje konzervační prostředek: oxid siřičitý), látka zvýrazňující chuť (glycin), palmový tuk, příchutě, zahušťovadla (karboxymethylcelulóza sodná),kyselina (kyselina citrónová), sůl, sladidla (sukralóza, steviol-glykosidy), barva (tartrazin *). * Tartrazin: Může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.

Vyrobeno v provozu, kde se zpracovává sója, vejce a hořčice.

Upozornění: Uskladňujte mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout.
Skladování: Uchovávejte dobře uzavřené na suchém místě při teplotě 5-25 ° C a relativní vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosah zdrojů tepla a přímého slunečního záření.V této kategorii výrobků také nabízíme:

Rice Mash 600 g

Protein Crepes 520 g

Oat Mash 1200 g

Protein Optimash 2000 g.