Protein chips 50 g exp. 5/18

D
N
B
S
 
Kód zboží:88131301
Výrobce:GOT7 nutrition
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:70 Kč
Sleva:47%
Cena:37 Kč vč. DPH
 
množství:KSklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Protein chips

Protein chips od firmy GOT7 jsou jedinečné proteinové chipsy s vynikajícím složení a skvělou chutí. Již jsme otestovali mnoho proteinových chipsů, ale na výstavě FIBO 2016 nás zaujala tato značka a její Protein chips. Obrovský zájem návštěvníků o ochutnávku, nás přesvědčil, abychom otestovali a zároveň začali jednat o dovozu do ČR.
Pokud hledáte pochoutku, která vám nenaruší příjem kvalitních živin, našli jste tu pravou volbu.

Tyto protein chips mají pouze 200 kalorií v balení 50g !! Obsahují jen 11,1g tuku na 100g a 30,2g sacharidů. Navíc obsahují úžasných 40g bílkovin ve 100g balení. Můžete s nimi nahradit jakoukoliv proteinovou tyčinku a mít tak ( slanou ) variantu doplnění bílkovin.
Vyznačují se třemi vynikajícími chutěmi, křupavou konzistencí a vůní, která vás neomrzí

Vhodné na posezení s přáteli ( jen strašně rychle mizí )

Výrobce Got7 vychytal příchutě a složení na maximum, tři příchutě: Greek style, paprika a zakysané smetana jsou opravdu luxusní. S bohatou kořeněnou chutí, vůní, ale i krásnou zlatavou barvou neudělají ostudu na kterémkoliv slavnostním stole.

Doporučujeme se podívat na další produkty, jako jsou Core bar, proteinové tyčinky a nebo Protein Spread. Na ochutnávku těchto produktů se tvořila na FIBO velmi dlouhá fronta, což jasně dokazovalo, že jde o skvělé produkty s vychytanými chutěmi.
Složení:
GOT7 protein chips Greek style
Protein chips (sójové bílkoviny, tapiokový škrob, bramborový granulát, bramborové vločky, bramborový škrob), slunečnicový olej, Řecká směs koření, sůl, dextróza, syrovátkový proteinový prášek, cibulový prášek (bazalka, oregano, petržel, tymián), rajčatový prášek, výtažek z kvasnic, barviva (paprikový extrakt), antioxidant extrakt z rozmarýnu.

GOT7 Protein chips paprika
Protein chips (sójové bílkoviny, tapiokový škrob, bramborový granulát, bramborové vločky, bramborový škrob), slunečnicový olej, paprika, směs koření (cibulový prášek, pepř, cukr, dextróza, sůl, výtažek z kvasnic, česnekový prášek, barvivo paprikový extrakt, antioxidant extrakt z rozmarýnu.

GOT7 Protein chips Sour Cream & Onion
Protein chips (sójové bílkoviny, tapiokový škrob, bramborový granulát, bramborové vločky, bramborový škrob), slunečnicový olej, zakysaná smetana a cibulová směs koření (cibulový prášek, jogurtový prášek, sýrový prášek, sůl, syrovátkový proteinový prášek, dextróza, extrakt z kvasnic, aroma s obsahem mléka, petržel, okyselující látky, kyselina citrónová , antioxidant extrakt z rozmarýnu.

Tabulka složení rozepsaná pro příchuť Sour cream and onion
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota1675 kJ
Sacharidy - uhlohydráty30.2 g
Bílkoviny - proteiny40.1 g
sůl2.21 g
z toho cukry2.8 g
Tuky11.1 g
z toho nasycené mastné kyseliny1.2 g
Vláknina9.1 g
Energetická hodnota399 kCalV této kategorii výrobků také nabízíme:

Groksi! Novello snack z Italského sýra 60g

Groksi! Classico snack ze zralého sýra 60g.